راهنمای شرکت در امتحانات پایان نیمسال

راهنمای شرکت در امتحانات پایان نیمسال


اطلاعیه

راهنمای شرکت دانشجویان در امتحانات پایان نیمسال

 

طبق مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، موارد ذیل را جهت شرکت در امتحانات پایان نیمسال مدنظر قرار دهید:

1- کسب اطلاع دقیق از زمان (روز و ساعت)، محل برگزاری و شماره صندلی هر امتحان از طریق سیستم گلستان و حضور دانشجو حداقل نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون، ضروری است.

توجه: با توجه به عدم نصب شماره صندلی در محل تالار و شروع امتحانات راس ساعت مقرر، عملا امکان دریافت و یا دسترسی به شماره صندلی در محل تالار ممکن نبوده و دانشجویان محترم باید قبل از حضور در تالار از شماره صندلی خود مطلع شوند. بدیهی است عدم اطلاع دانشجو از شماره صندلی خود موجب اختلال در روند برگزاری آزمون و از دست دادن زمان، اتلاف وقت و یا عدم امکان شرکت درآزمون برای دانشجویان خواهد شد. با توجه به فشردگی بازه های برگزاری آزمون و محدودیت زمانی هر آزمون، از ورود دانشجویان بعد از شروع آزمون به تالار ممانعت بعمل آمده و دانشجویانی که شماره صندلی خود را به پیدا نکرده باشند به خارج از تالار راهنمائی خواهند شد.

2- به همراه داشتن اصل کارت دانشجوئی برای شرکت در امتحانات الزامی است. در صورت مفقود شدن و یا نداشتن آن به هر دلیل، لطفا در اولین فرصت (قبل از شرکت در امتحانات پایان نیمسال) نسبت به تهیه المثنی آن اقدام نمائید. لازم به تذکر است که شرکت در امتحانات بدون کارت دانشجوئی به منزله تقلب بوده و مشمول مقررات کمیته انضباطی خواهد بود.

3- جهت احراز هویت، همراه داشتن کارت شناسائی عکسدار معتبر مانند کارت ملی و یا شناسنامه الزامی است.

4- با توجه به ممنوعیت همراه داشتن کیف، لوازم شخصی، جزوه، کتاب، موبایل، لوازم الکترونیکی مانند ساعت، انگشتر و دستبند هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی در محل برگزاری آزمون؛ تالار مسئولیتی در قبال نگهداری از لوازم فوق نخواهد داشت. لذا از دانشجویان محترم تقاضا می شود از آوردن لوازم فوق به تالار جداً خودداری نمایند تا ضمن جلوگیری از مفقود شدن آنها، از تبعات انضباطی به همراه داشتن لوازم فوق نیز جلوگیری شود.

5- اثبات حضور در جلسات آزمون تنها با امضاء لیست رایانه ای توسط دانشجو ممکن بوده و در صورت عدم امضاء لیست فوق، دانشجو غائب محسوب خواهد شد.

تذکر مهم: دانشجویانی که به هر دلیلی موفق به امضاء لیست آزمون نمی شوند، حتما باید قبل از ترک تالار مسئولین برگزاری آزمون را مطلع نموده و صورت جلسه مربوطه را امضاء نمایند.

در پایان از خداوند متعال برای تمامی دانشجویان گرامی آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی و بالاخص امتحانات پایان نیمسال را داریم.

 

اداره خدمات آموزشی دانشگاه